Kronika

Muzikál Mauglí

Skautský výlet do divadla Kalich proběhl poslední listopadový den, v sobotu 30.11.2013. Výlet začal v sobotu ráno srazem na vlakovém nádraží. Sešlo se nás 12 dětí a 4 dospělí.

Do Prahy jsme dorazili kolem poledne a naše první kroky mířily do metra. Podívali jsme se na orloj a na vánoční strom na Staroměstském náměstí. Koupili jsme si horké kaštany a trdelník. Pak jsme zašli do infocentra Staroměstské radnice pro plán města. A už byl nejvyšší čas spěchat do divadla na muzikál.

Nejprve jsme si uložili bundy do šatny a vyhledali svá místa ( menší děti dostaly podsedáky, aby lépe viděly na představení). Podium upravili jako prales. Dějem provázel panter Baghíra. Hlavní postavu Mauglího ztvárnil herec Jan Cina ( děti ho znají z planety Yo). Velmi zajímavé byli světelné efekty a taneční, artistická a pěvecká sóla.Třeba provedení hada Ká a slona Háthí bylo velmi zajímavé a vtipné. V půlce představení byla pauza na občerstvení a na záchod. V druhé polovině představení zahnala smečka vlků tygra Šér Chána do klece a tam ho našel Mauglí. Potom Šér Chán odešel. Pak se Mauglí vrátil k lidem.

Když představení skončilo, chtěli jsme se naposledy podívat na orloj, bylo tam ale mnoho lidí. Vlak nám odjížděl po šesté hodině a domů jsme dorazili kolem půl desáté. Výlet se nám moc líbil.

Napsal Jakub Kohout


| Autor: administrator | Vydáno dne 02. 12. 2013 | 803 přečtení | Počet komentářů: 591 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Rubriky článků

Tento web byl takhle vytvořen a proto tak vypadá. Howgh.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server