Tábory

Skautský tábor Krásno 2012

V tomto roce tábořilo naše středisko v Krásně a to na naší vlastní louce, které říkáme „Ďuriho louka“. Je to místo opravdu krásné. V blízkosti je rybník a tak nemáme v parných dnech problém s tím, že by naše děti trpěly úpalem či úžehem. Tábor se konal v druhé polovině července. Počasí na nás bylo i letos milosrdné. I když první polovinu tábora bylo chladněji, v té druhé polovině jsme si to náležitě vynahradili.

Takový skautský tábor to není jen tak. Představte si, že se na 14 dní ocitnete v přírodě a to bez všech vymožeností dnešní moderní lidské civilizace. Bez tekoucí vody, bez elektřiny a dokonce i bez internetu! Všichni táborníci malí i velcí dokázali nejenom sobě, ale i svým rodičům, prarodičům a kamarádům, že jsou schopni nepřízně bivakování přežít! Doufáme, že zážitky prožité na letošním táboře táborníky posílí a v budoucnu budou s láskou vzpomínat na své smysluplně prožité prázdniny v roce 2012.

Chceme z tohoto místa také poděkovat všem, kteří se na přípravě, chodu i úklidu tábora podíleli. Především jsou to vedoucí našeho střediska, dále pak rodiče, kteří nám pomohli tábor částečně vybudovat a pak jej i uklidit zpět do klubovny. Také chceme poděkovat paní magistře Moravčíkové, která i letos zdarma vybavila naší táborovou lékárnu. Hodně nám letos pomohl i pan Švagera se svou autodopravou, který nám, rovněž zdarma, odvezl táborový materiál do Krásna i zpět. Všem mnohokrát děkujeme!!! A těšíme se na další společné zážitky.

| Autor: Smích | Vydáno dne 19. 08. 2012 | 429 přečtení | Počet komentářů: 785 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek