tabor 2009

Tábor: další informační vlna

....informace o táboře....
...prosím čtěte...

tabor


Důležitá data:
12. 6.
19:00
Schůzka rodičů Inrormační schůzka o táboru pro rodiče dětí, zejména těch nejmladších a těch, které s námi jedou poprvé. Na naší klubovně.
15. 6. Termín zaplacení tábora 15. června je termín pro zaplacení tábora. Úhrada tábora nechť směřuje na účet č. 0860885339/0800. Variabilním symbolem je registrační číslo (pokud neznáte, směřujte dotaz na oddíláky). Cena tábora je 2200 Kč (300 Kč záloha odevzdaná s přihláškou; 1900 Kč doplatek na účet).
Kdo ještě nezaplatil, pospěšte!!
26. až 28. 6.
víkend
Příprava tábořiště
Počítáme zejména s rovery, kteří se zúčastní tábora, ale vítáme účast kohokoliv. Práce letos tolik nebude, tábořiště budeme připravovat spolu se skauty z Mostu, kteří budou obývat louku po nás. Navíc ani nebudeme odklízet trávu z celého tábořiště, letos nám pomůžou stroje.
Na programu je udělat si pěkný víkend, porozhlédnout se na místě tábořiště a to, čemu se moderně říká týmbildink a bRBQ (bárbíkjů).
Přesnější informace ještě půjdou.
1.7.
15:30
Nakládání táborového materiálu
Opět na klubovně. Je potřeba naložit veškerý materiál na náklaďák, který nám ho odveze na tábořiště. Povinně se účastní všichni skauti a skautky účastnící se tábora. Za mladší děti - světlušky a vlčata - prosíme o pomoc jejich rodiče.
Od čtvrtka následuje stavba tábora na tábořišti.
4.7.
14:00
Příjezd mladších dětí na tábořiště
V minulých letech se osvědčil způsob, kdy byly mladší děti dovezeny na tábořiště auty rodičů. Ti si tak měli možnost prohlédnout místo, kde jejich ratolesti stráví příští dva týdny.
Letos proběhne příjezd stejným způsobem. Snažte se dodržet hodinu příjezdu. Tábořiště najdete zde. (Parkování je tu bez problémů.)
Hromadný odjezd rodičů v 13:00 od kina.
18.7.
Příjezd z tábora
Z tábora domů se dopravíme vlakem. Pravděpodobný příjezd 15:27 na nádraží v Kynšperku. Zavazadla dětí budou dovezena s materiálem na klubovnu. I letos důrazně upozorňujeme, že není vhodné, aby si rodiče odváželi děti dříve.
18.7.
16:00
Vykládání materiálu
Opět prosíme o pomoc rodičů. Už proto, že teprve poté, co vyložíme a uklidíme všechen materiál, se dostaneme k zavazadlům dětí....

Adresa tábořiště:
Skautský tábor střediska Lípa Kynšperk
Liščí kout
362 24 Nové Hamry

Seznam věcí, které mají mít děti s sebou, lze nalézt v download sekci . Upozorňuji, že táboříme v Krušných horách, v nadmořské výšce 720 m. Zdejší klima je rozhodně chladnější a deště vydatnější než na našem tábořišti v Krásně. Přizpůsobte tomu výstroj!


| Autor: administrator | Vydáno dne 07. 06. 2009 | 994 přečtení | Počet komentářů: 340 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Rubriky článků

Tento web byl takhle vytvořen a proto tak vypadá. Howgh.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server